SALINAS Stolik Typ MWTT02

  • 439,00 zł
  • szt.

Gwarancja zadowolenia z zakupów. 

Zamówienia wysyłamy na paletach, co minimalizuje możliwość uszkodzenia towaru.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni, szczegóły w regulaminie sklepu.

Cechy i korzyści:

Nowoczesny minimalizm w wystroju wnętrz nie zawsze oznacza trudność z doborem mebli funkcjonalnych i odpowiadających potrzebom użytkowników. Stolik kawowy z kolekcji Salinas idealnie wpisuje się w oczekiwania osób, ceniących nowoczesny, designerski wygląd mebli, stylowe zestawienia kolorów w ramach jednego mebla oraz wysoki poziom funkcjonalności.
Stolik kawowy Salinas posiada blat oraz bok, wykonane w odcieniu Dąb Catania, przegrodę w kolorze czarnego matu oraz podparcie wraz z drugim, asymetrycznie osadzonym bokiem w barwie bieli alpejskiej. Niecodzienne zestawienie sprawia, że stolik prezentuje się unikalnie, natomiast duże możliwości odłożenia przedmiotów na jeden z jego poziomów ułatwiają codzienne korzystanie.
Stylowy, praktyczny, nowoczesny stolik z serii Salinas wykonany został z płyty laminowanej wiórowej o wysokiej odporności na uszkodzenia. Nie ulega odbarwieniom pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne. Znakomicie sprawdza się w salonie, urządzonym w minimalistycznym oraz nowoczesnym stylu, może znaleźć się również w pomieszczeniu, utrzymanym w industrialnym klimacie. Niezwykle efektowny, modny stolik kawowy warto zestawić z komodą, witryną oraz szafką RTV z kolekcji Salinas. W Twoim salonie zagości efekt wizualnej spójności.
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 45,5 cm
Głębokość: 66 cm